Archive for the ‘Aktualności’ Category

Rypińskie śpiewanie z Prezydentem Andrzejem Dudą

11 listopada br. na rypińskim Nowym Rynku odbyło się wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych. Jan Krzysztof Ardanowski przywitał Głowę Państwa na Ziemii Dobrzyńskiej. 

Narodowe Święto Niepodległości w Toruniu

Podczas Narodowego Święta Niepodległości Jan Krzysztof aktywnie uczestniczył w uroczystościach. Upamiętnienie Poległych w czasie walk o granice, gen. Hallera, uroczyste nabożeństwo i apel pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego i wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego były celebrowane z wielkim pietyzmem przez mieszkańców Naszego Miasta. 

90 lat wybitnego działacza „S”.

W sobotę 19 X odbyło się przyjęcie urodzinowe Kawalera Krzyża Komandroskiego Odrodzenia Polski i przywódcy strajku w STOMILU w 1980. Pan Zbigniew jest kopalnią wiedzy o polskim lotnictwie. Z rozżewnieniem wspominał te chwile, gdy jego ojciec pracował na lokalnym lotnisku wojskowym aż do pierwszych dni września 1939 r.  Jako dziecko śnił o lataniu. Do Dęblina nie […]

35 rocznica śmierci ks. Jerzego

35 lat temu w bestialski sposób, komunistyczni oprawcy zamordowali ks. Jerzego. Jego śmierć skłania do refleksji nad wartościami chrześcijańskimi i umiłowaniem życia w prawdzie rozumianej jako wartość, która powinna dominować w życiu katolika. Podczas uroczystości na wiślanej tamie we Włocławku Jan Krzysztof Ardanowski złożył kwiaty pod krzyżem-pomnikiem i wziął udział w uroczystej procesji oraz nabożeństwie. 

Podziękowania dla Wyborców

Szanowni Państwo❗ Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w ostatnich wyborach do Sejmu. Ponad 76 tys. Państwa głosów jest jednym z najlepszych wyników w Polsce🇵🇱. Tak liczne poparcie dla moich działań z Waszej strony napełnia mnie wielką radością, ale jest jednocześnie zobowiązaniem, by Was nie zawieść. Traktuje je jako wsparcie […]

Polska wieś zaufała rządowi Zjednoczonej Prawicy!

Z radością należy zauważyć, że 56% mieszkańców wsi i 67% rolników doceniło działania rządu Zjednoczonej Prawicy. Cieszę się, że setki kilometrów tras, godziny spotkań oraz rozmów z rolnikami, które odbyłem w przez ostatnie miesiące przynosi rezulataty. Dziękuję za udział w wyborach! Takie rezultaty mobilizują do pracy! 

Spot 2019

Polska wieś

Polskie rolnictwo, które niepozwoliło się zniszczyć w czasach komunizmu to wielki skarb naszej Ojczyzny. Rozwijamy wszystkie dziedziny rolnictwa, by zaspokoić potrzeby naszego społeczeństwa i zwiększyć wpływy z eksportu. 

Polska żywność.

Znakomita polska żywność naszą wielką szansą. Gospodarna, zamożna, produkująca znakomitą żywność wieś to zdrowsze miasto. 

Gospodarna wieś to zdrowe miasto!